VAKFIMIZ 38. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINI YAPTI

 

Vakfımızın 38.Genel Kurul Toplantısı 24 Mart 2024 Pazar günü okulumuz C Blok zemin katta yapıldı. Toplantı; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, merhum vakıf başkanımız ve ebediyete intikal etmiş tüm vakıf üyelerimiz ile tüm eğitim neferleri için saygı duruşu ile başladı. Saygı duruşunun ardından  toplantıda  2023 yılı bilanço, gelir tablosu, kesin bütçe ve tahmini bütçe okunmuş, Yönetim Kurulu kararları genel kurulca onaylanmış ve yapılan seçimle, yönetim ve denetim kurulu belirlenmiştir.

Genel Kurul toplantımıza okulumuz öğrencilerinin oluşturduğu AAL TEBİGEP üyeleri de katıldı.Öğrencilerimizin kendilerini tanıtmalarının ardından, yönetim kurulu üyelerimize başarılı bir sunum yaptı.Oldukça başarılı bu sunum için ALL TEBİGEP Grubumuza teşekkür ediyor ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz.

AAL TEBİGEP (Ankara Atatürk Lisesi Teknolojik ve Bilimsel Gelişim Projesi), lisemizin mezunları tarafından kurulan ve lisemizde teknolojik üretkenlik ve bilimsel ilerleme kültürünü oluşturarak AAL öğrencilerine potansiyellerini gerçekleştirebilmek için ihtiyaç duydukları kaynakları ve rehberliği gönüllülük esasına bağlı kalarak sunmayı hedefleyen bir öğrenci-mezun ağıdır.