24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ COŞKUYLA KUTLADIK
24 Kasım 2023 tarihinde okulumuz Dr. Erol Üçer Konferans Salonunda düzenlenen program okul idarecilerimiz ,vakıf temsilcilerimiz,öğretmen ve  öğrencilerimizin katılımıyla ,Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenleri Gülşah Feyza Hatipoğlu, İhsan İnan yönetiminde, 10 F sınıfı öğrencileri Aleyna Meral, Ömer Yavuz’un seslendirdikleri şiir ve slayt gösterimi ile gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklâl Marşımızın okunması ile 
başlayan kutlama programı okul müdürümüz Adil Yaman'ın, açış konuşması ile devam etti. 10 F sınıfından Ahmet İpek günün anlam ve önemini belirten “Öğretmenim ve Ben” adlı yazısını okudu. Resim Öğretmenimiz Elif Kübra Zararsız “Ben Öğretmen Oldum” konulu duygusal konuşmasında öğretmenlik mesleğini anlattı. Kutlama programı, Müzik Öğretmeni Nevin Yılmaz Topçu yönetiminde okulumuz AAL Öğretmenler Korosu’nun seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle sona erdi.

Törendeki katkılarından ötürü Bilişim Teknolojileri Öğretmenimiz Cahit Nallı’ya ve Müzik, Beden Eğitimi, Görsel Sanatlar Zümresine teşekkür ederiz. 

Kutlamanın devamında öğretmenlerimize vakfımızca öğretmenler odasında ikramlarda bulunuldu.Vakfımız okulumuz eski mezunlarından Sayın Sedat Örsel'i bu özel günde davet ederek öğretmenlerimizle hoşça vakit geçirilen bir sohbet programı hazırladı. Sohbetten oldukça memnun kalan öğretmenlerimiz konuğumuza ve vakfımıza böyle bir katkıda bulunulduğu için teşekkür etti.Sayın Sedat Örsel'de eski okulunda öğretmenlerimizle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, öğretmenlerimize ve bu buluşmayı sağlayan vakfımıza teşekkür etti.

Buradan birkez daha tüm öğretmenlerimizin bu özel gününü kutluyor ,konuğumuz Sayın Sedat Örsel'e ve vakıf yönetim kurulu üyemiz Sayın Emre Diker'e davetimize katıldıkları ve bu güzel günde öğretmenlerimizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyoruz. Daha nice mutly senlere...

26-11-2023
26-11-2023
26-11-2023