OKULUMUZDA 142. DÖNEM ATATÜRK LİSELİYİZ TÖRENİ YAPILDI
16 Ekim 2023 tarihinde lisemizi kazanarak Atatürk Liseliliğe ilk adımını atmış olan 142. dönem hazırlık sınıfı öğrencilerimiz için okulumuz Dr. Erol Üçer Konferans Salonu’nda “Atatürk Liseliyiz” töreni yapıldı. Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marş’ımızın okunmasıyla başladı.Törende; Okul müdürümüz Adil Yaman ve Atatürk Lisesi Eğitim Vakfı Koordinatörü Gönül Ertuna öğrenci ve velilerimize hitaben birer konuşma yaptı.

Programda okulumuzun geçmişten bugüne geliş öyküsü, ünlü mezunlarımız tarihsel perspektif içerisinde öğrenci ve misafirlerimize slaytlar eşliğinde sunuldu. 

Konuşmaların devamında okulumuzu en yüksek puanla kazanan Hz Sınıfı Öğrencimiz Asya Akkuş bir konuşma yaptı. Konuşmaların ardından öğrencilerimize, rozet ve belgeleri, sınıf öğretmenleri tarafından verildi.

Bu seremoninin ardından okul idaremiz, öğretmen, öğrenci ve velilerimizin katıldığı tören, okul bahçesinde toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Aramıza yeni katılan öğrencilerimize hoş geldiniz diyor “Atatürk Liseli olmak bir ayrıcalıktır.” sözlerini tekrar ediyor, öğrencilerimizin bir ömür boyu sürecek olan Atatürk Liselilik ruhunu yaşatacaklarına canı gönülden inanıyoruz.

Aramıza Hoşgeldiniz !


Törenden görüntüler