GÜRKAN GENÇ " DEMİR ATLI ADAM " ÖĞRENCİLERİMİZLE ÖZEL BİR SOHBETTE BULUŞTU

GÜRKAN GENÇ " DEMİR ATLI ADAM " ÖĞRENCİLERİMİZLE  ÖZEL BİR SOHBETTE BULUŞTU

Gürkan Genç Kim – Gürkan Genç

Sayın Ömer Uçman aracılığıyla 9 Ekim Pazartesi günü okulumuz Dr. Erol Üçer Konferans Salonunda saat 11.30 da Bisikletle Dünyayı Dolaşan Demir Atlı Adam, Sayın Gürkan Genç tarafindan öğrencilerimiz için bir söyleşi düzenledi . Söyleşiye okul idarecilerimiz ,Vakıf Yönetim Kurulu Üyelerimiz,öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı. Genç , öğrencilerimizle yaptığı sohbette kısa hayat hikayesini ,bisiklete başlama serüvenini , gezdiği ülkeleri , tecrübelerini, karşılaştığı zorlukları öğrencileirmizle paylaştı. Söyleşinin son bölümünde soru ve cevap kısmına yer verilerek Gürkan  Genç öğrencilerimizden gelen soruları yanıtladı.Öğrencilerimizin pür dikkat dinlediği ve oldukça ilgilendikleri bu güzel söyleşi için Sayın Ömer Uçman'a ve Sayın Gürkan Genç'e teşekkür ediyor ,bundan sonraki yapacağı seyehatlerde kendisine kolaylıklar ve  başarılar diliyoruz.

GÜRKAN GENÇ

Bisikleti ile uluslararası geziler yapan, maceracı, amatör fotoğrafçı, konuşmacı, girişimci gezgin ve Demir Atlı Adam kitaplarının yazarı.

2010-2011 yıllarında Türkiye’den Japonya’ya bisikletle gidip, 9 Eylül 2012 tarihinde bisikletle dünya turuna Türkiye’den başlayan Türk bisikletçi. Sıcak, soğuk her türlü hava koşulunda, dünyanın en yüksek araç geçiş noktalarında, en büyük çöllerinde pedallıyor. Gezdiği ülkelerin köylerinde, şehirlerinde binlerce kilometre pedal çevirip tarihi ve doğal güzelliklerinin fotoğraflarını çekiyor.Toplumların kültürlerini yaşamlarını görmek, anlamak için onlarla birlikte yaşıyor. Edindiği tecrübeleri internet sayfasında ve gittiği ülkelerin okullarında öğrencilerle paylaşıyor.

 

  
140 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ANKARA ATATÜRK LİSESİ

ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ
Üyelik Girişi
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam85
Toplam Ziyaret278690
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu