AAL TEBİGEP ÜYELERİMİZ ÇALIŞMALARINA TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
12 Mayıs Cuma günü okulumuz Dr.Erol Üçer Konferans Salonunda, savunma sanayiimizin öncü kuruluşlarından Türk Havacılık ve Uzay Sanayiii, Yapay Zeka ve Büyük Veri Müdürü Güven Orkun TANIK’ ı ağırlama fırsatı bulduk.

AAL TEBİGEP çalışmaları kapsamında öğrencilerimizin teknoloji dünyası ve gelecekteki kariyerlerine yönelik birikimlerini artırmak amacıyla verimli bir tecrübe paylaşımı oturumu tamamlandı.

Yapay zeka alanında yaşanan gelişmeleri yakalamak adına kafa kurcalayan sorularımıza ufuk açıcı yanıtlar getiren Orkun Bey'e katılımı için, öğretmenimiz Ayşegül Yılmaz'a ve söyleşide görev alan öğrencilerimiz Yiğit Delikan ve Muhammet Ali Mermerkaya'ya etkinliğin hazırlanmasındaki destekleri için teşekkür ederiz.

AAL TEBİGEP (Ankara Atatürk Lisesi Teknolojik ve Bilimsel Gelişim Projesi), lisemizin mezunları tarafından kurulan ve lisemizde teknolojik üretkenlik ve bilimsel ilerleme kültürünü oluşturarak AAL öğrencilerine potansiyellerini gerçekleştirebilmek için ihtiyaç duydukları kaynakları ve rehberliği gönüllülük esasına bağlı kalarak sunmayı hedefleyen bir öğrenci-mezun ağıdır. 


Bir 4 kişi, ders çalışan insanlar, kürsü ve yazı görseli olabilirBir 15 kişi ve yazı görseli olabilir

  
13 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ANKARA ATATÜRK LİSESİ

ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ
Üyelik Girişi
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam226
Toplam Ziyaret231277
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar21.131721.2164
Euro22.594722.6852
Hava Durumu