HASRET ,ÖZLEM , SEVGİ VE MİNNETLE ANIYORUZ
Vakfımızın Kurucusu ve Başkanımız, Eğitim Sevdalısı Merhum EROL ÜÇER aramızdan ayrılışının 5.yılında okulumuzda yapılan bir etkinlikle anıldı.
 
Vakfımızın Kurucusu ve Başkanı, Eğitim Sevdalısı Merhum EROL ÜÇER’i 1 Mart 2023 tarihinde okulumuz Dr. Erol Üçer Konferans Salonunda okul idaresi, öğretmenlerimiz, vakıf yönetim kurulu üyelerimiz, Atatürk Liseliler Derneği temsilcileri, öğrencilerimiz,  ve tüm sevenlerinin katıldığı bir törenle andık.

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenlerimiz Fatma Sinan Aslan, Tarih öğretmenimiz Aysu Atay, nezaretinde ve öğrencilerimizin yoğun emekleriyle düzenlenen tören; başta Mustafa Kemal Atatürk, olmak üzere tüm şehitlerimiz,yakın zamanda meydane gelen deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımız ve vakıf başkanımız Erol Üçer ile eğitime gönül vermiş tüm eğitim neferleri için saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunması ile başladı.

Bu seramoninin ardından tören, merhum başkanımız Erol Üçer’in hayatını, gönül verdiği, sevdalısı olduğu okulunu, vakıf ve öğrencilerle ilgili anılarını içeren slâyt gösterimi ile devam etti.Sunumun ardından eski mezunlarımızın merhum vakıf başkanımız ile ilgili duygularını paylaştıkları video gösterisi  törene ayrı bir güzellik kattı.

Tören; öğrencilerimizin hazırladıkları sunumlarla ve bu yıl vakfımız aracılığı ile Florida da New College'de tam burlu olarak okuyacak olan öğrencimiz Aysude Aktaş'ın  Erol Üçer ve vakfımız hakkındaki duygu,düşünce ve görüşlerini anlatmasının ardından  toplu fotograf çekimi ile sona erdi.

Çok güzel hazırlanmış ve duygusal anların yaşandığı bu tören için emeği geçen ve katılımda bulunan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.
 
Sevgili başkanımız Erol Üçer ; gösterdiğiniz bu erdemli yolda, sizden aldığımız heyecan, azim ve kararlılık ile ,bize bıraktığınız manevi mirasınız olan Vakfımızı, sönmeyen bir meşale olarak yaşatmaya devam edeceğiz.
 
Sizi asla unutmayacağız.

Ruhunuz şad olsun… Törenden Görüntüler 

  
213 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ANKARA ATATÜRK LİSESİ

ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ
Üyelik Girişi
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam83
Toplam Ziyaret278688
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu