GELENEKSEL SANAT GECESİ ETKİNLİKLERİMİZİN 17. SİNİ DÜZENLEDİK
 
Her olduğu gibi bu yılda Ankara Atatürk Lisesi Geleneksel Sanat Gecesi Etkinliklerinin 17. sini büyük bir özveri ile düzenledik.

Öğrencilerimizin büyük bir istekle görev aldığı , bütün bir yıl boyunca büyük gayretle hazırlandığı, kendi yeteneklerinin farkına vardığı ve  yeteneklerini geliştirdiği, sorumluluk bilincini ve her şeyden önemlisi  ekip çalışması ruhunu oluşturduğu Geleneksel Sanat Gecesi gururla yaşandı.

23.09.2022 tarihinde Dr.Erol Üçer Konferans salonunda düzenlenen ve 25 farklı gösterinin sahnelendiği geceye il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinden davetlilerin yanı sıra velilerimiz,öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz de katıldı.
 
İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan program,okul müdürümüz Adil Yaman'ın konuşma yapmasının ardından yaklaşık 180 öğrencimiz, halk oyunları, halk müziği, rock müzik, modern dans, şiir, tiyatro, defile, bale vb. alanlarda hünerlerini sergiledi. 

Okulumuzdan ayrılan müzik öğretmeni Murat Gümüş, resim öğretmeni Sema Barçın Gümüş, Türk dili ve edebiyatı öğretmeni Selmani Karadoğan, müzik öğretmeni Deyiş Budak, resim öğretmeni Ali Uğraş, beden eğitimi öğretmeni Erman Akkaya ve müdür yardımcısı Nilsu Erkoç programın hazırlanmasında ve sunumunda görev almışlardır.
 
Emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. 


Geceden görüntüler