136.DÖNEM MEZUNLARIMIZI VERDİK
 LİSEMİZ, 136. YIL MEZUNLARINI VERDİ.

15 Temmuz 2022 tarihinde Okulumuz Bahçesinde düzenlenen törenle Okul İdarecilerimiz, Okul Aile Birliği temsilcileri, Vakıf temsilcileri, Atatürk Liseliler Derneği temsilcileri ve öğretmenlerimiz ile 267 öğrencimiz, aileleri, öğretmenleri ve arkadaşları ile birlikte mezuniyet coşkusunu yaşadı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan törende, Okul Müdürümüz Adil Yaman, Atatürk Liseliler Derneği Başkanı Ali Fahir Kayacan, okulumuz eski mezunu olan İngilizce öğretmenimiz Mehmet Coşkun ve bir veli temsilcimiz günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yaptı.

Tören, 136. yıl okul birincisi, Umut Bayram’ın konuşma yapmasının ardından Okul Şeref Kütüğü’ne bröve çakması ile devam etti.

Programda 11. ve 12. sınıf okul birincileri arasında bayrak ve flama devir teslim töreni yapıldı. Dereceye giren öğrencilerimize başarı belge ve plaketleri Okul idarecilerimiz, Vakıf temsilcileri ve Dernek yöneticileri tarafından verildi.

Vakfımız, başarılı öğrencilerimizi üniversitede 1 yıllık başarı teşvik bursu ile ödüllendirdi. Atatürk Liseliler Derneği’nden de ödül alan öğrencilerimiz, ödüllerini dernek yönetim kurulu üyelerinden aldılar.

Tören, bütün 12. sınıfların sahnede sınıf öğretmenlerinden başarı belgeleri almaları, kep atma töreninin yapılması, davetlilerimiz için hazırlanan ikramların servis edilmesi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Mezuniyet Töreninin hazırlanmasında yoğun emeği geçen öğretmenlerimiz; Seher Keleş, Oğuzhan Önder, Tahsin Fındık, Muharrem Ceylan, Canan Akyol Altun, Ali Uğraş, Barçın Gümüş, Sedanur Gül, Eda Bilgiç, Elif Kübra Zararsız'a  ve özveri ile çalışan 11-C 11-J sınıfı öğrencilerine Teşekkür Ederiz.

136. yılında okulumuzdan mezun olan öğrencilerimizi kutluyor, girecekleri sınavlarda ve hayatları boyunca başarılar diliyoruz.

Törenden GÖrüntüler


16-06-2022
16-06-2022
16-06-2022
16-06-2022