23.ÇANKAYA OKULLAR ARASI TİYATRO ŞENLİĞİNE KATILDIK
Amacı öğrencilerimizin her yönüyle hayata hazırlanmasını sağlamak, onların sosyal, sanatsal, kültürel, ruhsal olarak gelişmelerine katkıda bulunmak, tartışan, üreten, düşünen duyarlı ve estetik yönden gelişmelerine olanak sağlamak, vatan, millet, aile sevgisiyle donanmış, birlik ve beraberlik duygularına sahip bireyler yetiştirmek olan ve Çankaya Milli Eğitim müdürlüğünce her yıl düzenlenen “Çankaya Okullar Arası Tiyatro Şenliği”nin bu yıl 23.sü düzenlendi.

Okulumuzda Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenimiz Selmani  Karadoğan önderliğinde çalışmalarını sürdüren öğrencilerimiz 29 Mart 2022 tarihinde okulumuz Dr.Erol Üçer Konferans Salonunda William Shakespeare tarafından yazılan “Yanlışlıklar Komedyası “adlı oyunu sergiledi. Seçmelere Çankaya İlçe Şube Müdürü Şerafettin Delialioğlu önderliğinde seçici kurulun yanı sıra okulumuz idarecileri, öğretmen ve öğrencileri katıldı.

Gösteri sonunda ilçe Şube Müdürü Sayın Şerafettin Delialioğlu tarafından katılımından  dolayı okulumuza ,Md.Yrd Hüseyin Çinkaya'ya ,Nilsu Erkoç'a edebiyat öğretmenimiz Selmani Kardoğan'a plaketleri ve öğrencilerimize katılım belgeleri verildi.

Öğrecilerimizin güzel bir performans sergilediği ve neşeli anların yaşandığı tiyatro gösterisi için öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyoruz.

Programdan görüntüler