YIL SONU KURSLARI

 Önceki Yıllarda yapılan  Yıl Sonu Yabancı Dil Kursları

BURS KULUBÜ

" Vakfımız bünyesinde kurulmuş olan Burs Kulübü’ne,gerek Mezunlarımızın gerekse hayırsever dostlarımızın yaptıkları katkılar sayesinde lise ve üniversite öğrencilerine verdiğimiz burs sayısı, sürekli artış göstermektedir. "

  Bu yıl için lise öğrencilerine 200,00 TL
  Üniversite öğrencilerine       350,00 TL

burs verilmektedir.

Burs Kulübü üyelerimizin sayısı arttıça eğitime katkı
imkânımızda o nispette artacaktır.
Burs Kulübü üyelerimize katkılarından dolayı
şükranlarımızı sunarız.

Üye olmak isteyen değerli 
dostlarımızı aramızda görmekten kıvanç duyarız.

Banka Hesap No :
Garanti Bankası Necatibey Şb. 130-6298287

IBAN: TR32 0006 2000 1300 0006 2982 87


Ayrıntılı bilgi için: Eren DEMİR
Tel: 0312 248 42 84
e-mail: eren.demir@gama.com.tr

 

ARAMIZDAN AYRILIŞININ 83.YILINDA ATAMIZI HASRET VE MİNNETLE ANDIK

Kahraman milletimizin büyük önderi ve Cumhuriyet’imizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’ü aramızdan ayrılışının 83. yıl dönümünde özlem ve minnetle anıyoruz.Her an özlemini içimizde taşıyoruz.Bedenen aramızda yoksunuz ama fikirleriniz ve manevi şahsiyetiniz, içimizde varlığını sürdürmeye devam ediyor. Manevi varlığınız önünde saygıyla eğiliyoruz.

Her 10 Kasım’da, Ata’mızın aramızdan ayrılışının yıl dönümünde, tüm ülkede olduğu gibi okulumuzda da anma törenleri düzenlenmektedir. Türk dili ve edebiyatı öğretmenleri Seher Keleş, İhsan İnan; müzik öğretmenleri Canay Eminoğlu, Muharrem Ceylan; resim öğretmeni Barçın Gümüş; beden eğitimi öğretmeni Tevfik Ardıç; bilgisayar öğretmeni  Canan Akyol önderliğinde             10-A / D, 11-C /E sınıflarından görevli öğrencilerle, 10 Kasım Atatürk'ü anma programı okul bahçesinde tüm öğretmen ve öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleşti. Okulumuz bahçesinde düzenlenen tören, saat 09.05'te saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başladı.

Programda, okul müdürümüz Adil Yaman, günün anlam ve önemine ilişkin bir konuşma yaptı. Konuşmanın ardından öğrencilerimiz,hazırladıkları oratoryo, şiir, yazı ve  şarkıları  okudular .

Tören bitiminde 11 E Sınıfı öğrencilerimizden Ömer Talip Öztürk 'ün " Sarı Zeybek "adlı oyunu sergilemesi duygu dolu anlar yaşanmasına sebep oldu.

Yapılan bu çalışmada emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Bu ülke için verdiğiniz bağımsızlık mücadelesi, eşsiz önderliğiniz ve bize kattığınız tüm değerler için size minnettarız. Yаptıklаrınızın, fikirlerinizin, değerini her geçen gün dаhа iyi аnlıyoruz.

Sizi daima sevgi, hasret ve minnetle аnıyoruz...

Ruhunuz şad olsun

 

Törenden görüntüler

 
  
16 kez okundu

ANKARA ATATÜRK LİSESİ

ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ
Üyelik Girişi
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam42
Toplam Ziyaret179638
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Hava Durumu