YIL SONU KURSLARI

 Önceki Yıllarda yapılan  Yıl Sonu Yabancı Dil Kursları

BURS KULUBÜ

" Vakfımız bünyesinde kurulmuş olan Burs Kulübü’ne,gerek Mezunlarımızın gerekse hayırsever dostlarımızın yaptıkları katkılar sayesinde lise ve üniversite öğrencilerine verdiğimiz burs sayısı, sürekli artış göstermektedir. "

  Bu yıl için lise öğrencilerine 200,00 TL
  Üniversite öğrencilerine       350,00 TL

burs verilmektedir.

Burs Kulübü üyelerimizin sayısı arttıça eğitime katkı
imkânımızda o nispette artacaktır.
Burs Kulübü üyelerimize katkılarından dolayı
şükranlarımızı sunarız.

Üye olmak isteyen değerli 
dostlarımızı aramızda görmekten kıvanç duyarız.

Banka Hesap No :
Garanti Bankası Necatibey Şb. 130-6298287

IBAN: TR32 0006 2000 1300 0006 2982 87


Ayrıntılı bilgi için: Eren DEMİR
Tel: 0312 248 42 84
e-mail: eren.demir@gama.com.tr

 

SEVGİLİ 135. YIL MEZUNU ÖĞRENCİLERİMİZ
Sevgili.135.yıl.mezunu.öğrencilerimiz,

Tüm dünyayı bir yılı aşkın bir süredir etkisi altına alan  pandemi      ( Covid - 19 ) ülkemizde de gerek  sosyal, gerek ekonomik gerekse  psikolojik olarak hepimizi çok derinden etkiledi. Bu etkilerin eğitim faaliyetlerini de sekteye uğrattığı  yadsınamaz. Ancak her ne olursa olsun umut ve hayallerimiz bizi bu kaotik ortamdan sakin ve  aklıselim  bir biçimde  güvenli limanlara ulaştıracak bir can simididir. Bu konunun etkilerini, birinci derece de güzel bir gelecek inşa etmeye çalışan ve bu yolda her türlü zorluğa karşı güçlü adımlarla yılmadan ilerleyen, siz gençlerimizde yakından.görüyoruz.

Sizler tüm bu olumsuzluklara rağmen yılmadan, usanmadan bitmez tükenmez bir azim ve kararlılıkla yolunuza devam etmeye çalışıyorsunuz. Bizde sizlerin, gelecek olan güzel günlere inancınızı, geleceğe doğru bu güzel hayallerinizi taşıma gayretinize yakından şahitlik ediyoruz. Bu konudaki gayret ve inancınızı destekliyor ve bu çabalarınızdan dolayı gurur duyuyoruz.

Vakfımız; kurulduğu günden bugüne okulumuz işbirliği ile bu köklü eğitim yuvasında siz öğrencilerimizi merkez alarak  katkı sağlayabilecek, önünüzü açabilecek, geliştirecek her türlü faaliyeti imkânlar nispetinde, desteklemek ve eğitim kalitesinde dünya standartlarını yakalamak gayreti içerisindedir. Vakfımız bu misyon ve vizyonundan asla vazgeçmemiştir. Bu zorlu süreçte de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da okulunun ve öğrencilerinin yanında olacak ve sizleri..desteklemeye..devam..edecektir.

Pandemi sürecinin tüm dünyada etkisini yitirerek tamamen ortadan kalkması temennilerimle , gireceğiniz tüm sınavlarda ve hayatınız boyunca hepinize başarılar diliyorum.

Biz inanıyor ve biliyoruz ki sizler tüm zorluklara rağmen her zaman olduğu gibi en iyi üniversiteleri kazanacak, mezun olacak, ülkemizin en yüksek kademelerinde yer alacaksınız. Sizlerin ülkemiz adına pek çok yararlı işler yapacağınıza inanıyor, sizleri destekliyor, daha güzel ve sağlıklı günlerde bir arada bulunmak dileğiyle sizlere  sevgilerimi sunuyorum.


              Gönül ERTUNA

Atatürk Lisesi Eğitim Vakfı Koordinatörü
 
 
  
260 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ANKARA ATATÜRK LİSESİ

ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ
Üyelik Girişi
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam71
Toplam Ziyaret184480
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.392613.4463
Euro15.178615.2394
Hava Durumu