ATAMIZI SAYGI,ÖZLEM VE MİNNETLE ANIYORUZ
Cumhuriyetimizin kurucusu,Türk milletinin büyük ve kahraman önderi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü aramızdan ayrılışının 82.yıl dönümünde hasret özlem ve minnetle anıyoruz.

Atamızın aramızdan ayrılışının yıl dönümünde, her 10 Kasım’da tüm ülkede olduğu gibi okulumuzda da bir anma töreni düzenlendi.

Tören, Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenimiz Gülşah Feyza Hatipoğlu  önderliğinde Tarih öğretmenimiz Tahsin Fındık ve öğrencilerimizin katkılarıyla okulumuz bahçesinde yapıldı.Tören, saat 09.05’te saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

Tarih öğretmenimiz Tahsin Fındık’ın öğrencilerimize hitap etmesi ile devam eden tören, öğrencilerimizin günün anlamına ilişkin yazı ve şiirleri okumasıyla son buldu.

Programda emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyoruz.


Büyük kurtarıcımız ve liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk!

Sen ebedi mekânında rahat uyu! Bizler emanet ettiğin Türkiye Cumhuriyeti’ne her zaman olduğu gibi gönülden sahip çıkacak ve sana layık bir ulus olmaya devam edeceğiz.

Ruhun şad olsun.






Törenden görüntüler






Tören sonunda  okul Md.Yrd.Hüseyin Çinkaya ,Edebiyat öğretmenimiz Gülşah Feyza Hatipoğlu,Tarih öğretmenimiz Tahsin Fındık ve öğrencilerimiz bir arada.
  
572 kez okundu

ANKARA ATATÜRK LİSESİ

ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ
Üyelik Girişi
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret193994
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.073316.1377
Euro17.213417.2824
Hava Durumu