BANA İKİ SAATİNİ AYIRIMISIN ? PROJESİ
20 Ocak 2020 tarihinde Ankara Atatürk Lisesi OTİZMAAL Gençlik Grubunun, Ankara Lions Kulübü Özel Eğitim Uygulama Okulu ile birlikte yürüttüğü "Bana 2 Saatini Ayırır Mısın?" projesi kapsamında okulumuzda Dr.Erol Üçer Konferans Salonunda,öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin katıldığı otizm bilinçlendirme semineri düzenlenmiştir.

Ankara Atatürk Lisesi OTİZMAAL Gençlik Grubunun, Ankara Lions Kulübü Özel Eğitim Uygulama Okulu ile birlikte yürüteceği "Bana 2 Saatini Ayırır Mısın?" başlıklı projesinin amacı okulumuz öğrencilerine otizm bilincini ve farkındalığını kazandırmaktır. Bu kapsamda her hafta farklı öğrenciler ve öğretmenler ile Ankara Lions Kulübü Özel Eğitim Uygulama Okulu'nu ziyaret ederek onlarla beraber faaliyetler gerçekleştiriyor.

Proje süresince her hafta farklı öğrencilerle ziyaretler ve planlanan faaliyetler yapılacaktır. Bu sayede olabildiğince çok AAL öğrencisinin projeye katılımı sağlanacak ve daha çok öğrencimiz farkındalık kazanacaktır.
 
Bu projenin hazırlanmasında büyük emeği olan okulumuz öğretmenlerinden Özlem İleri ve Ayşegül Baykal'a ve gönüllü öğrencilerimize teşekkür ediyor bu başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.


Projeden görüntüler 










  
509 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ANKARA ATATÜRK LİSESİ

ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ
Üyelik Girişi
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam49
Toplam Ziyaret218620
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.772118.8473
Euro20.425820.5076
Hava Durumu