TANITIM EKİBİMİZ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
2014-2015 yılında Aktif Tanıtım Grubu olarak göreve başlayan öğrencilerimiz, 2016-2017 yılından itibaren Okul Tanıtım Ekibi olarak göreve devam etmektedir.
Okulumuz rehber öğretmenleri tarafından koordine edilen Okul Tanıtım Ekibimizin amacı, okulumuzu ziyaret eden LGS'ye girecek öğrencilere ,öğrencilerimizin gözüyle okulu tanıtmak ve bu yolla öğrencilerin daha bilinçli bir şekilde lise tercihi yapmalarına katkıda bulunmaktır.Bu amaçla Okulumuzu Maltepe Ortaokulu, Fatih Ortaokulu, Keçiören Kuyubaşı Ortaokulu, Osman Yüksel Serdengeçti İmam Hatip Ortaokulu ziyaret etmişlerdir.

Ziyarete gelen ortaokul öğrencilerine okulumuzun fiziki yapısı tanıtılmakta; sosyal,kültürel ve akademik alanda yapılan çalışmalar “Okul Tanıtım Ekibi” öğrencileri tarafından anlatılmaktadır. Tanıtım ekibi, ayrıca kariyer günlerinde okulumuzun üniversitelerle iletişim koordinasyonunu da sağlamaktadır.

Öğretmen ve öğrencilerimize böyle bir çalışma yaptıkları ve okulumuzun tanıtımına katkıda bulundukları  için teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.

Ziyaretten görüntüler

 

 
  
791 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ANKARA ATATÜRK LİSESİ

ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ
Üyelik Girişi
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret218738
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.772118.8473
Euro20.425820.5076
Hava Durumu