MUN KULÜBÜMÜZLE VAKFIMIZIN DÜZENLEDİĞİ YEMEKTE BİR ARAYA GELDİK

31 Ekim 2019  tarihinde vakfımız, okulumuz Mun Kulübü öğretmen ve öğrencilerimizle (AAL MUN) okul idarecilerimiz, vakıf başkanı ve yönetim kurulu üyelerimiz, Mezunlar Derneği temsilcileri ile Okul Aile Birliği başkanımızın da hazır  bulunduğu yemekte bir araya geldi.

Öğrencilerimizin kendilerini tanıtmalarına, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi vermelerine fırsat tanımak amacıyla düzenlenen ve sohbet havası içinde geçen yemekte öğrencilerimiz, idarecilerimizle sohbet ettiler.

Yemekte bir konuşma yapan vakıf başkanımız Canan Üçer Çamlıbel de öğrencilerimizi kazandıkları başarılardan dolayı kutlayarak başarılarının devamı konusundaki temennilerini dile getirdi.Mun Kulübü öğretmen ve öğrencilerimizi başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, yemek davetimize iştirak eden tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

Mun Kulübü, vakfımızın maddi manevi destekleriyle 2014 yılında kurulmuş olan Model Birleşmiş Milletler (Model United Nations) faaliyeti yürütmektedir.
Kurulduğu ilk günden itibaren kısa bir süre geçmesine rağmen öğrencilerimiz, gösterdikleri performans ile okulumuzun adını gerek yurt içinde gerekse yurt dışında defalarca duyurdu. Kulübümüzce okulumuz bünyesinde iki kez düzenlenen "AAL MUN Konferansı”yla bu çalışmalar taçlanmış oldu.

Bu anlamda tamamı İngilizce olarak yapılan, üniversite ve lise öğrencilerinin katıldığı bu yarışmalarda başarılar kazanmak, bizim için de ayrı bir övünç kaynağı olmaktadır.


Buluşmadan görüntüler 


Vakıf başkanımız Canan Üçer Çamlıbel konuşmasını yaparken

Öğrencilerimizle birlikte

Öğrencilerimizle birlikte

Okul ve vakıf idarecilerimiz, öğretmenlerimiz,öğrencilerimizle bir arada


Öğrencilerimizle birlikte

Öğrencilerimizle birlikte

  
882 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ANKARA ATATÜRK LİSESİ

ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ
Üyelik Girişi
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret218737
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.772118.8473
Euro20.425820.5076
Hava Durumu