2.GURUP ÖĞRENCİMİZ DE İNGİLTERE'YE ULAŞTI
Vakfımız, öğrencilerimizin her zaman daha iyi bir eğitim alarak kendilerini yetiştirmeleri için tüm imkânlarını seferber ediyor, verdiği desteklerle öğrencilerimize çağdaş dünyanın eğitim seviyesini yakalatma amacına yönelik gayretlerini sergiliyor.
Vakfımız, bu amacı gerçekleştirme yollarından biri olarak da yabancı dil eğitimini görüyor ve bu eğitimi çok önemsiyor. Öğrencilerimizin iyi bir dil eğitimine sahip olması için yoğun gayret gösteriyor.
Bu çalışmaların sonucunda öğrencilerimiz normal şartlarda diğer okullara göre daha üst seviyede yabancı dil öğrenmiş ve daha donanımlı bir hale gelmiş oluyor. Dolayısıyla okulumuz, ülke genelinde isminden söz ettiren  öncü bir model oluyor. 
2018-2019 eğitim-öğretim yılında da vakfımızın öncülüğü ve desteği ile  Temmuz Ağustos ayları içersinde kendi imkânları ile kafileye katılanlarla birlikte bir gurup öğrencilerimizi İngiltere’ye 3 haftalık dil kursuna  gönderdi.Gönderilen  öğrencilerimizin ikinci gurubuda ingiltereye başarılı bir şekilde ulaştı.
Bu uygulamalarda gösteriyor ki gerçekten “Atatürk Liseli olmak bir ayrıcalıktır.“ 

Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.


İngiltere'ye ulaşan ikinci gurup öğrencilerimiz bir arada
  
864 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ANKARA ATATÜRK LİSESİ

ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ
Üyelik Girişi
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret251751
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.859028.9747
Euro31.132931.2576
Hava Durumu