YIL SONU KURSLARI

 Önceki Yıllarda yapılan  Yıl Sonu Yabancı Dil Kursları

BURS KULUBÜ

" Vakfımız bünyesinde kurulmuş olan Burs Kulübü’ne,gerek Mezunlarımızın gerekse hayırsever dostlarımızın yaptıkları katkılar sayesinde lise ve üniversite öğrencilerine verdiğimiz burs sayısı, sürekli artış göstermektedir. "

  Bu yıl için lise öğrencilerine 200,00 TL
  Üniversite öğrencilerine       350,00 TL

burs verilmektedir.

Burs Kulübü üyelerimizin sayısı arttıça eğitime katkı
imkânımızda o nispette artacaktır.
Burs Kulübü üyelerimize katkılarından dolayı
şükranlarımızı sunarız.

Üye olmak isteyen değerli 
dostlarımızı aramızda görmekten kıvanç duyarız.

Banka Hesap No :
Garanti Bankası Necatibey Şb. 130-6298287

IBAN: TR32 0006 2000 1300 0006 2982 87


Ayrıntılı bilgi için: Eren DEMİR
Tel: 0312 248 42 84
e-mail: eren.demir@gama.com.tr

 

LİSEMİZ 133. DÖNEM MEZUNLARINI VERDİ

8 Mayıs 2019 tarihinde mezuniyet töreni öncesinde 12. sınıf öğrencilerimiz; okul idarecilerimiz,Okul Aile Birliği temsilcileri, Vakıf Başkan ve temsilcileri ve sorumlu öğretmenlerimiz ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret ederek mezuniyet gururunu atamızla paylaşmıştı.
12 Haziran 2019 tarihinde de Nazım Hikmet Kültür Merkezinde 133.dönem öğrencilerimiz için Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenimiz Asiye Subaşı ve Tarih Öğretmenimiz Tahsin Fındık önderliğinde bir mezuniyet töreni tertip edildi.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'mızın okunmasıyla başlayan törende, Okul Müdürü Bayram Akyüz ve Atatürk Liseliler Derneği Başkanı Ali Fahir Kayacan, mezunlarımız ve davetlilere hitaben  birer konuşma yaptı.
Tören, 133. yıl okul birincisi Eylül Nil Altuntaş’ın (12-E), okul ikincisi Erdi Yurt’un (12-F ) ve okul üçüncüsü Aytöre Arıkan’ın (12-E) konuşma yapmasının ardından okul birincisi Eylül Nil Altuntaş’ın Okul Yaş Kütüğü’ne bröve çakması ile devam etti.
Öğrencimiz; aileleri, öğretmenleri ve arkadaşları ile birlikte mezuniyet sevincini coşkulu bir biçimde yaşadı. Programda 11. ve 12. sınıf okul birincileri arasında bayrak ve flama devir teslim töreni yapıldı.
Dereceye giren öğrencilerimize başarı belge ve plaketleri Okul, Vakıf ve Dernek yöneticileri tarafından verildi. Vakfımız, başarılı öğrencilerimizi üniversitede bir  yıllık başarı teşvik bursu ile ödüllendirdi, öğrencilerimize ödülleri, Vakıf koordinatörümüz Gönül Ertuna tarafından verildi. Atatürk Liseliler Derneği’nden de ödül alan öğrencilerimiz, ödüllerini yönetim kurulu üyelerinden aldılar.
Tören, konuklarımıza öğrencilerimizce hazırlanmış olan Hababam Sınıfı'nı canlandıran müzik ve dansların yapılıp söylenmesi,halk oyunları topluluğunun gösteri yapması ve bütün 12. sınıfların sahnede sınıf öğretmenlerinden başarı belgeleri almaları,kep atma töreninin yapılması ve toplu anı fotoğrafı çektirmeleri ile sona erdi.
Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenimiz Asiye Subaşı önderliğinde, İngilizce öğretmeniz Meltem Dilek,Tarih öğretmenlerimiz Tahsin Fındık ve Aysu Atay’ın katkılarıyla yapılan bu tören dolayısıyla kendilerini kutluyor, mezun olan öğrencilerimize girecekleri sınavlarda ve hayatları boyunca başarılar diliyoruz.

Törenden Görüntüler

  
1064 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ANKARA ATATÜRK LİSESİ

ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ
Üyelik Girişi
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret179646
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Hava Durumu