YIL SONU KURSLARI

 Önceki Yıllarda yapılan  Yıl Sonu Yabancı Dil Kursları

BURS KULUBÜ

" Vakfımız bünyesinde kurulmuş olan Burs Kulübü’ne,gerek Mezunlarımızın gerekse hayırsever dostlarımızın yaptıkları katkılar sayesinde lise ve üniversite öğrencilerine verdiğimiz burs sayısı, sürekli artış göstermektedir. "

  Bu yıl için lise öğrencilerine 150,00 TL
  Üniversite ö¤rencilerine       250,00 TL

burs verilmektedir.

Burs Kulübü üyelerimizin sayısı arttıça eğitime katkı
imkânımızda o nispette artacaktır.
Burs Kulübü üyelerimize katkılarından dolayı
şükranlarımızı sunarız.

Üye olmak isteyen değerli 
dostlarımızı aramızda görmekten kıvanç duyarız.

Banka Hesap No :
Garanti Bankası Necatibey Şb. 130-6298287

IBAN: TR32 0006 2000 1300 0006 2982 87


Ayrıntılı bilgi için: Eren DEMİR
Tel: 0312 248 42 84
e-mail: eren.demir@gama.com.tr

 

DİJİTAL DÖNÜŞÜM EĞİTİM PROGRAMI YARIŞMASINDA BAŞARI

DİJİTAL DÖNÜŞÜM 
EĞİTİM PROGRAMI YARIŞMASINDA BAŞARI                                                                                                                                         Dijital Dönüşüm

                                                                                                                              Dijital Dönüşüm Eğitim Programı Yarışmasından 2 ÖdülDİJİTAL DÖNÜŞÜM

Hızla gelişen bilgi ve iletişim teknolojilerinin sunduğu imkanlarla değişen toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda, organizasyonlarda daha etkin ve verimli hizmet vermek, ayrıca faydalanıcı memnuniyeti sağlamak üzere insanın, iş süreçleri ve teknoloji unsurlarında gerçekleştirdiği bütüncül dönüşümdür.

Dijital dönüşümü birkaç teknolojiye indirgemek mümkün değildir ancak web 2.0, mobil, genişbant internet, bulut bilişim, dijital medya, büyük veri, yapay zeka, artırılmış gerçeklik, nesnelerin interneti ve 3D yazıcıların çığır açan etkisi yeni bir dönem başlatmıştır.

Dijital teknolojiler ile ilk olarak anolog kayıtlar dijital ortamda işlenir hale getirilmiş (otomasyon) ve süreçler dijital ortama aktarılmıştır (e-hizmet). Gelinen noktada ise tüm kurumsal varlıklar ve paydaş ilişkileri dijital ortamda yeniden tanımlanmaktadır (dijital dönüşüm). Dijitalleşme süreci tek yönlü olmayıp, organizasyonlar yeni teknolojiler ile her zaman otomasyonlarını daha verimli kılabilmekte ve hizmetlerindeki dijital teknoloji deneyimini iyileştirebilmektedir.

TechAnkara markası altında gerçekleştirilen ve Ankara Kalkınma Ajansı ile Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı işbirliğinde, ülkemizdeki 9-10-11. Sınıf öğrencilerine yönelik bir dijital dönüşüm eğitim programı olan “Yarını İnşa Et”  yarışmasında öğrencilerimiz tarafından üretilen projelerimizden, ikisi Ankara’da 2.lik ve 3.lük ödülü almışlardır. 
26 Nisan 2019 tarihinde Ostim Teknopark Turuncu Bina’da gerçekleştirilen Ödül törenini  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Mustafa ÖZEL’in katılımları ile  gerçekleştirilmiştir.

Bu başarılı çalışmalarından dolayı Bilgisayar öğretmenimiz Canan Akyol Altun´u ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


  
262 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ANKARA ATATÜRK LİSESİ

ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ
Üyelik Girişi
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret131702
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.78466.8118
Euro7.46857.4984
Hava Durumu