GEÇEN BİR YILIN ARDINDAN

GEÇEN BİR YILIN ARDINDAN

Merhum Vakıf Başkanımız Dr. Erol Üçer’in aramızdan ayrılışının birinci yılındayız, anılar hâlâ taze ve ilk gün ki sıcaklığında. Aldığımız güzel haberleri hala size aktarma heyecanı içerisindeyiz. Sizin okul haberlerini aldığınızda defalarca yaşadığınız neşeyi ve mutluluğu anımsıyoruz. Sizinle geçen yıllarımızın her anı, sayısız başarılarla ve anılarla dolu. Ne kadar anlatmaya çalışsak ta kelimeler yetersiz kalıyor.
 
Vakfımızın kurulduğu ilk günden beri bitmeyen heyecan, azim ve kararlılığınız ve sizin değerli desteklerinizle birlikte çok güzel işler başardık. Sizin her zaman dediğiniz gibi biz, yatırımımızı insana yaptık. Bu sayede ülkemizin geleceği ve teminatı olan gençlerimize, vatanını milletini seven, başarma, çalışkan olma ülküsünü aşılayarak, onlara iyi bir gelecek hazırlama konusunda hep beraber zemin hazırladık. Bu anlamda ülkemiz ve okulumuz için yaptıklarınız, vicdanlı yüreklerde her zaman hayırla yâd edilecektir.
 
Bu köklü eğitim yuvasında sınırsız başarılara imza atmış çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmelerine imkân sağlamak amacıyla kurulmuş olan vakfımız, kızınız ve başkanımız Canan Üçer Çamlıbel önderliğinde hep beraber sizin eğitime verdiğiniz değerleri ölümsüzleştirmek, sizden devraldığımız bu meşaleyi en iyi şekilde taşımak, yeni nesillere sizin temel ilkeleriniz olan " sabır, gayret ve disiplin " in aktarılmasını sağlamak gayreti içindedir.

Aradan geçen zaman diliminde Vakfımız ve okulumuzun aynı prensiplerle yoluna hız kesmeden devam ettiğine şahit olmak, her geçen gün başarılarına bir yenisini kattığını görmek, bizi her zaman gururlandırıyor.

 
Bu gayretli çalışmalardan merhum vakıf Başkanımız Dr. Erol ÜÇER’in de haberdar olduğunu ve ruhunun şad olduğuna yürekten inanıyoruz. Bizler biliyoruz ki insanlar aslında bedenleri ölünce değil; hatıraları, fikirleri, ilkeleri, unutulduğunda gerçekten ölürler. Bu yüzden merhum başkanımızın aziz hatırası önünde Atatürk Lisesi çatısı altında, sağlam temellerle, büyük özverilerle kurulmuş olan ALEV meşalesi’ni hepimizin gayretiyle her daim sönmeden yaşatacağımızın sözünü veriyoruz.
 
Bu vesile ile Kurucu Başkanımız Sayın Dr. Erol Üçer’i aramızdan ayrılışının birinci yıldönümünde bir kez daha rahmetle ve saygıyla anıyor; onun manevi liderliğinde, geçmişte olduğu gibi yolumuza hız kesmeden azimle devam edeceğimize ve ALEV meşalesini elden ele gönülden gönüle yakmaya, yaşatmaya devam ettireceğimize söz veriyoruz. 
 

Ruhunuz şad olsun.

 

 

 

                      Gönül Ertuna

Atatürk Lisesi Eğitim Vakfı Koordinatörü

 

 

  
992 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ANKARA ATATÜRK LİSESİ

ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ
Üyelik Girişi
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam117
Toplam Ziyaret243295
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.085027.1935
Euro28.828128.9436
Hava Durumu