DR. EROL ÜÇER SATRANÇ TURNUVASININ 1.SİNİ BAŞARI İLE TAMAMLADIK


Turnuvada dereceye giren yarışmacılarla toplu bir fotoğraf

Merhum Vakıf Başkanımız Sayın Dr. Erol Üçer‘in aramızdan ayrılışının birinci yıl dönümünde aziz hatırasını yaşatmak amacı ile Vakfımızın destekleri ve okulumuz işbirliğinde 13-14 Mart 2019 tarihleri arasında Ankara İl Genelinde düzenlenen liseliler arası “ Dr. Erol Üçer Satranç Turnuvası ” 200 den fazla katılımcı ile gerçekleştirildi.
 
İki gün süren turnuvanın ilk günü Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile merhum vakıf başkanımız ve tüm eğitim gönüllüleri için saygı duruşunun yapılması ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Seremoninin ardından Okul Müdürümüz Bayram Akyüz ve Vakıf Başkanımız Canan Üçer Çamlıbel birer açılış konuşması yaptılar.
Okul Müdürümüz Bayram Akyüz ve Vakıf Başkanımız Canan Üçer Çamlıbel’in sembolik olarak açılış hamlelerini yapmalarının ardından turnuva başlamış oldu. İki gün süren çok ve çekişmeli geçen turnuvada yarışmacılar rakiplerini yenmek için kıyasıya yarıştılar.
Yarışma sonunda dereceye giren öğrenci ve eğitmenleri vakfımızca ödüllendirildi.
Oldukça ses getiren, ilgi gören, okulumuzun ve merhum vakıf başkanımızın isminin duyulmasını sağlayan bu turnuva için emeği geçen herkese ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.
Bu vesile ile Kurucu Başkanımız Sayın Dr. Erol Üçer’i aramızdan ayrılışının birinci yıldönümünde bir kez daha rahmetle ve saygıyla anıyoruz.Onun manevi liderliğinde ,geçmişte olduğu gibi yolumuza hiç hız kesmeden azimle devam edeciğimize  ve ALEV meşalesini elden ele gönülden gönüle yakmaya, yaşatmaya devam ettireceğimize söz veriyoruz. 
 Ruhunuz şad olsun.


Turnuvadan Görüntüler


Açılış Töreninden bir görünüm

Okul Müdürümüz Bayram Akyüz ve Vakıf Başkanımız Canan Üçer Çamlıbel açılış hamlesini yaparlarken

Açılışa katılan Atatürk Liseliler Derneği Başkanı Ali Fahir Kayacan Okul Müdürümüz ile 


Yarışmacılar Turnuva başlangıcındaSalondan genel bir görünüm

Turnuva sonunda 1. olan yarışmacı ve Antrenörü, Okul Müdürümüz Bayram Akyüz ve Satranç federasyonu yönetici ve turnuva hakemleri ileTurnuvada 2. olan yarışmacı ve Antrenörü, Vakıf Başkanımız Canan Üçer Çamlıbel ve Satranç federasyonu yönetici ve turnuva hakemleri ileTurnuvada en iyi derece yapan kız sporcu, ödülünü yine Vakıf Başkanımız Canan Üçer Çamlıbel'in elinden aldı

Turnuva 3.sü olan yarışmacı ve antrenörü vakıf koordinatörümüz Gönül Ertuna ve federasyon temsilcileri ile


Turnuvada  4.lük elde eden yarışmacı ve Antrenörü TSF Ankara İl Temsilcisi Engin Güleç ve diğer federasyon temsilcileri ile
FİNAL SIRALAMASI

1-MEHMET EMİN RESULZADE ANADOLU LİSESİ / OSMAN TALHA YURTOĞLU

2- MEHMET EMİN RESULZADE ANADOLU LİSESİ /FATİH EMRE GÜNEŞ

3-ÜMİTKÖY ANADOLU LİSESİ/ GÖK OZAN BERKAY

4-MUSTAFA HAKAN GÜVENÇER FEN LİSESİ  / (En İyi Bayan Sporcu ) FATMA BERRA ATMACAFinal sıralamasını tam listeyi linke tıklayarak görebilirsiniz


http://ankara.tsf.org.tr/images/2019_turnuvalar/Dr.Erol_Ucer/DR_EROL_UCER_Gecici_siralama_listesi.htm


  
1544 kez okundu

ANKARA ATATÜRK LİSESİ

ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ
Üyelik Girişi
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam123
Toplam Ziyaret243301
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.085027.1935
Euro28.828128.9436
Hava Durumu