YIL SONU KURSLARI

 Önceki Yıllarda yapılan  Yıl Sonu Yabancı Dil Kursları

BURS KULUBÜ

" Vakfımız bünyesinde kurulmuş olan Burs Kulübü’ne,gerek Mezunlarımızın gerekse hayırsever dostlarımızın yaptıkları katkılar sayesinde lise ve üniversite öğrencilerine verdiğimiz burs sayısı, sürekli artış göstermektedir. "

  Bu yıl için lise öğrencilerine 150,00 TL
  Üniversite ö¤rencilerine       250,00 TL

burs verilmektedir.

Burs Kulübü üyelerimizin sayısı arttıça eğitime katkı
imkânımızda o nispette artacaktır.
Burs Kulübü üyelerimize katkılarından dolayı
şükranlarımızı sunarız.

Üye olmak isteyen değerli 
dostlarımızı aramızda görmekten kıvanç duyarız.

Banka Hesap No :
Garanti Bankası Necatibey Şb. 130-6298287

IBAN: TR32 0006 2000 1300 0006 2982 87


Ayrıntılı bilgi için: Eren DEMİR
Tel: 0312 248 42 84
e-mail: eren.demir@gama.com.tr

 

MUN KULÜBÜMÜZ BAŞARILARINA YENİLERİNİ EKLEMEYE DEVAM EDİYOR


Okulumuzda Aralık 2013 yılında Vakfımızın maddi ve manevi destekleri ve kulüp öğretmenlerimizce kurulan MUN Kulübü (Model Birleşmiş Milletler Kulübümüz ) MUNAAL başarılarına hız kesmeden devam ediyor.

EUROASIA 2018
Konferansa katılan öğrencilerimiz MUn Kulubü öğretmenimiz Neriman Dikmen İle 

Kulübümüz 38. konferansından da başarıyla döndü. 29 Kasım - 2 Aralık 2018 tarihleri arasında Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, TED Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Koç Üniversitesi ve çeşitli liselerden 350'nin üzerinde katılımcıyla düzenlenen EuroAsia 2018 Konferansında kulüp başkanımız Nazlı Senay Özbilge, Silahsızlanma ve Uluslararası Güvenlik Komitesinde oturum yöneticiliği yaptı. Birleşmiş Milletler Ticaret ve Kalkınma Konferansı Komitesinde Uruguay delegesi olan Yağmur Özendi outstanding (ikincilik), Antartika Antlaşması Sistem Organizasyonu Komitesinde Uruguay delegesi olan Esra Naz Yegül outstanding (ikincilik) ödülü, Birleşmiş Milletler Suç Önleme ve Ceza Adalet Komisyonu Komitesinde Uruguay delegesi olan Esin Şahsenem Karakurt promising (gelecek vaat eden delege); Birleşmiş Milletler Sosyal, İnsani ve Kültürel Komitesinde Uruguay delegesi olan Sıla Sılaydın ise mansiyon (üçüncülük) ödülü almışlardır. 
Öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

NAMUN 2018

 
Konferansa katılan öğrencilerimiz bir arada 

Kulübümüz 39. konferansından da başarıyla döndü. 14 -16 Aralık 2018 tarihleri arasında Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, TED Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Koç Üniversitesi ve çeşitli liselerden 300'ün üzrinde katılımcıyla Ankara Nesibe Aydın Okulları'nda düzenlenen NAMUN 2018 Konferansında kulüp üyelerimizden Yağmur Özendi raportörlük (United Nations Trade and Development Conference), Umay Nihan Seydioğulları ise oturum yöneticiliği (Committee on Gender Based Violence in Africa) yapmıştır. Kulüp üyelerimizden Dilara Üstünbaş ve Sıla Sılaydın ise okulumuzu delege olarak temsil etmiş (Roman Senate) ve Sıla Sılaydın Mansiyon (üçüncülük) ödülü almıştır.
Başarılarından dolayı öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
 
  
479 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ANKARA ATATÜRK LİSESİ

ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ
Üyelik Girişi
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret131701
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.78466.8118
Euro7.46857.4984
Hava Durumu